Kliniğimize Hoş Geldiniz.

 

Fethiye Bölge Veteriner Kliniği, bütüncül kalite ve hizmet anlayışı ile etik ilkelerden ödün vermeden, özverili Veteriner Hekimleri ve çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti sunarak veteriner tıbbının gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiş bir kurum olarak Ocak 2020 yılında kurulmuştur.

Hayvan sağlığında profesyonel yaklaşımı ve ileri teknolojisiyle sektöründe çıtasını sürekli yükseltmeyi hedefleyen Fethiye Bölge Veteriner Kliniği, özellikle fethiye ve çevresi başta olmak üzere tüm Muğla'da yaşayan hayvan dostlarimiza sunduğu kaliteli saglik hizmetleri ile bölgeyi sağlıkla buluşturmaktadır.

Muğla'nın en önemli merkezlerinden biri olan Fethiye'de konumlanan kliniğimiz Seydikemer'e 53 km. Kaş'a 106 km. Göcek'e 28 km. Dalaman'a 46 km. Marmaris'e 126 km. ve Muğla'ya 126 km. uzaklıktadır.

500 m2 kapali alan üzerine kurulan Fethiye Bölge Veteriner Kliniği teknolojik donanıma sahip Bilgisayarlı Tomografi, Endoskopi, Dijital rontgen, Lazer terapi, Hidroterapi havuzu, Fizyoterapi cihazi, Tam donanımlı ağız ve diş sağlığı klinigi, otomatik vantilatörlü gaz anestezi cihazı, yogun bakim unitesi, doppler ultrasonografi, EKG, Kan sayım, Kan biyokimyası, hormon, Kan gazi, koagülasyon, idrar analizi gibi imkanlara sahip tam donanımlı araştırma laboratuvarı ile hizmet vermektedir.

7/24 acil servise sahip olan Fethiye Bölge Veteriner Kliniği, bilimsel ve son teknolojiye sahip altyapısı, hekim kadrosu, doğru tanı ve hizmet anlayışını destekleyen etik ilkeleri ile hayvan sağlığı için en doğru kararın alınabilmesi için her türlü güncel yaklaşımı takip etmektedir.